TH Campus Cotton Club
Ласкаво просимо
Корпоративнi

ТОВ “Торговий дім “Кампус Коттон Клаб” засновано в 1995 році.

За час роботи ТОВ “Торговий дім “Кампус Коттон Клаб” встигло стати не тільки однією з великих дистриб`юторських фірм в Україні, але й найбільшим виробником перев`язувальних матеріалів. Такий успіх свідчить насамперед про продуману стратегію розвитку підприємства, про вміння встановлювати взаємовигідні та чесні ділові відносини як з постачальниками, так і з покупцями.

З огляду на потреби клієнтів, а також  на свої можливості, компанія відкрила власне виробництво бинтів, марлевих відрізів, пакетів першої допомоги, масок медичних, серветок медичних хірургічних, вати, оглядових рукавичок, косметичних подушечок, гігієнічних паличок, в т.ч. гігієнічних паличок для немовлят.

Супермаркет нетканих матеріалів.
Супермаркет

«ТД «Кампус Коттон Клаб» пропонує асортимент нетканих матеріалів:

спанбонд, ламінований спанбонд, СМС, спанлейс, агроволокно. Різні щільності, різна ширина та намотка рулонів.

 

 

Вироби з нетканих матеріалів та поліетилену
Корпоративнi

ТД «Кампус Коттон Клаб»  з 2005 року розпочав проект з продажу одноразового нетканого та поліетиленового одягу. Як продовження розвитку цього напрямку, з 2007 року розпочато виробництво стерильних нетканих комплектів.

Одноразова неткана продукція виробляється з сучасних нетканих матеріалів (спанбонд, СМС, спанлейс) різної щільності та кольорової гами.

Вироби з цих матеріалів нетоксичні, не викликають алергічних реакцій, антистатичні, добре пропускають повітря одночасно із захисними властивостями проти пилу, мають високі водо- та крововідштовхуючі властивості, забезпечують захист від внутрішньо лікарняних інфекцій. Матеріали легко піддаються радіаційній стерилізації. У виробах, які не повинні пропускати вологу та рідину, застосовують ламінований спанбонд та спанлейс.

Нове у каталозі продукції
·  Садовий бинт Віола ·  Нітрилові рукавички
·  Маска медична марлева «Віола» ·  Маска медична неткана «Віола»
·  Рушник з перфорацією (спанлейс)
Навігація
Останні статті
· Садовий бинт Віола  - це надійна д...
· Стратегія зростання економіки: гло...
· Цікаві факти про агроволокно
· Експерт про відносини України та К...
· Китайська інвестиційна експансія: ...
Випадково з каталогу
Зараз на сайті
· Гостей: 1

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 32
· Новий користувач: olius